КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
іменi І. К. Карпенка-Карого
Абітурієнту Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти
Програми навчального театру

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕАТРУ, КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ІМЕНІ І. К. КАРПЕНКА-КАРОГО

НАВЧАЛЬНИЙ ТЕАТР


Програми навчального театру:

Дипломна вистава 5-А акторського курсу «Двері грюкають»

Дипломна вистава 5-А акторського курсу «Угорська рапсодія, або Негайно поверніть гроші за навчання!»

Дипломна вистава 5-Б акторського курсу «Комахи»

Дипломна вистава 5-Б акторського курсу «Одруження»

Дипломна вистава 5-В акторського курсу «Украдене щастя»

Дипломна вистава 5-В акторського курсу «Солодкоголоса птаха юності»

Дипломна вистава 4-А акторського курсу «Потвора»

Дипломна вистава 4-А акторського курсу «Граємо абсурд»

Дипломна вистава 4-Б акторського курсу «Спасите наши души»

Дипломна вистава 4-Б акторського курсу «Безымянная звезда»


Д В Е Р І   Г Р Ю К А Ю Т Ь

Мішель Фермо                                        переклад Ю.П.Непша

Сімейна комедія на три дії

Вистава йде без антракту

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5А   а к т о р с ь к о г о   к у р с у   факультету  театрального  мистецтва

Ідея і сценографія - Ю.П.Непша

Режисер – Л.М. Семирозуменко

Викладачі курсу:

Майстерність актора – професор, народний артист СРСР та України Ю.М. Мажуга

                                    – ст.викладач Л.М. Семирозуменко

                                    – викладач Л.О. Островська

Сценічна мова – професор кафедри В.М. Яременко

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

професор,народний  артист  СРСР  та  України Ю.М. МАЖУГА

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Андре, батько – Михайло Сенченко, Андрій Смертенко

Аліса, мати – Ірина Пешехонова, Ганна Корж

ЇХ ДІТИ :

Домініка – Ганна Корж, Олександра Шлаєн

Даніель – Світлана Щока, Інна Калаба, студентка 5–В курсу

Франсуа – Альберт Малик, Борис Український

Пінкі, наречена Франсуа – Валерія Дзей, Катерина Дороніна

Бабуся – Марія Трепікова

Арсен, служник – Віталій Ажнов, студент 5–Б курсу

Жорж – Олександр Микитенко, Андрій Смертенко

Тедді і Жільбер – Студенти 1–А курсу

Старенький, поклонник Бабусі – Андрій Смертенко, Михайло Сенченко

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

Угорська рапсодія, або Негайно поверніть гроші за навчання!

Фрідьєш Карінті                          Переклад з угорської О. Скорини

Фарс на одну дію з музикою угорських композиторів:

Ф.Ліста, В.Монті, Й.Брамсата І. Кальмана

Вистава йде без антракту

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5А   а к т о р с ь к о г о   к у р с у    факультету  театрального  мистецтва

Режисер-постановник – старший викладач   Л.М.Семирозуменко

Музичне оформлення – старший викладач   Л.М.Семирозуменко,

                                      – викладач кафедри сценічної мови  І.В.Скрипнікова,

                                      – М.Трепікова   студентка 5-А акторського курсу

Викладачі курсу:

Майстерність актора – професор, народний артист СРСР та України   Ю.М. Мажуга

                                     – ст.викладач Л.М. Семирозуменко

                                     – викладач Л.О. Островська

Сценічна мова            – професор кафедри   В.М. Яременко,

                                      – викладач кафедри сценічної мови  І.В.Скрипнікова

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

професор ,народний  артист  СРСР  та  України   Ю.М. МАЖУГА

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Вассеркопф – Альберт Малик

Директор гімназії – Борис Український, Михайло Сенченко

Учителі :

Історії – Андрій Смертенко, Борис Український

Математики – Ірина Пешехонова

Фізики – Ганна Корж

Музики – Марія Трепікова

Секретарки – Валерія Дзет, Світлана Щока

Четович – Олександр Микитенко

У виставі беруть участь студенти

1-А акторського курсу

(художній керівник – заслужений артист України О.С.Замятін)

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

К О М А Х И

Карл Чапек

Науково-популярний нарисза мотивами п’єси Карла Чапека«З життя комах»

Вистава йде без антракту

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5Б   а к т о р с ь к о г о   к у р с у    факультету  театрального  мистецтва

Режисер-постановник, хореограф та музичне оформлення – О.В. Скляренко

Художник – П.Д. Богомазов

Композитор – А.В. Шусть

Викладачі курсу:

Майстерність актора – заслужений діяч мистецтв України Д.М. Богомазов

                                     – заслужений артист України А.Ф. Ященко

                                     – викладач А.М. Самінін

                                     – викладач О. В. Олійник

Сценічна мова – заслужений діяч мистецтв України Л.А. Підлісна

                          – старший викладач О.М. Собіщанська

Хореографія – старший викладач О.В.Головко

Вокал – старший викладач О.Г.Кудрявцева

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

заслужений діяч мистецтв України

Д.М. БОГОМАЗОВ

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Людина – Віктор Стороженко

Ірис – Світлана Косолапова

Клітія – Поліна Снісаренко

Роза – Христина Дейлик

Азалія – Анастасія Логвин

Поет – Олександр Піскунов

Віктор – Віталій Ажнов

Отакар – Антон Буков

Бітл – Паразітум – Наталія Шаркевич

Жук – Вероніка Літкевич

Скорпіон – Владислав Писаренко

Скорпіониха – Катерина Сари – Юрєва

Цвіркун – Віталій Ажнов

Цвіркуна – Ольга Арутюнян

Оператор – Олена Грищенко

Диктатор N 1 – Олександр Піскунов

Диктатор N 2 – Владислав Писаренко

Метелики, Мурахи – студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

ОДРУЖЕННЯ

Микола Гоголь                        Переклад О.Вишні

Комедія на дві дії

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5Б   а к т о р с ь к о г о   к у р с у    факультету  театрального  мистецтва

Режисер-постановник – викладач А.М. Самінін

Художник – П.Д. Богомазов

Музичне оформлення – викладач І.Д. Антонов

Викладачі курсу:

Майстерність актора – заслужений діяч мистецтв України Д.М. Богомазов

                                     – заслужений артист України А.Ф. Ященко

                                     – викладач А.М. Самінін

Сценічна мова – заслужений діяч мистецтв України Л.А. Підлісна

                          – старший викладач О.М. Собіщанська

Хореографія – старший викладач О.В. Головко

Вокал – старший викладач О.Г. Кудрявцева

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

заслужений діяч мистецтв України  Д.М. БОГОМАЗОВ

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Подкольосін

Іван Кузьмич                  - Віталій Ажнов,

                                            Олександр Піскунов

Агафія Тихонівна          - Вероніка Літкевич,

                                            Світлана Косолапова

Кочкарьов

Ілля Хомич                     - Олександр Ломко,

                                            Олександр Соколов

Фекла Іванівна               - Анастасія Логвин,

                                            Христина Дейлик

Орина

Пантелеймонівна          - Катерина Сари-Юрьєва

Яїчниця

Іван Павлович               - Владислав Писаренко

Жевакін

Балтазар Балтазарович - Віктор Стороженко

Анучкін

Никанор Іванович         - Євген Ярощук

Дуняша                          - Ольга Арутюнян

Степан                          -  Антон Бухов,

                                          Олександр Піскунов

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

У К Р А Д Е Н Е     Щ А С Т Я

Іван Франко

Драма на п’ять дій

Вистава йде без антракту

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5В   а к т о р с ь к о г о   к у р с у   факультету  театрального  мистецтва

Режисер-постановник – народний артист України, професор Б.М. Бенюк

Режисер – викладач О.В.Щурська

Художник – А.Д.Романченко

Викладачі  курсу:

Майстерність актора – народний артист України, професор Б.М. Бенюк

                                    – викладач О.В.Щурська

Сценічна мова – заслужений працівник Т.М. Рижова

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

народний  артист  України,  професор   Б.М. БЕНЮК

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Микола Задорожний – Артем Атаманюк, Євген Храмцов

Анна – Анастасія Салата, Тетяна Луценко

Михайло Гурман – Любомир Валівоць

Бабич – Євген Храмцов, Артем Атаманюк

Настя – Єлизавета Неглядюк, Інна Калаба

Війт – Богдан Рубан

Селяни, селянки, парубки і дівчата – студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

С О Л О Д К О Г О Л О С А    П Т А Х А   Ю Н О С Т І

Теннессі Вільямс                            Переклад з англійської В. Вульфа

Шоу-драма на п’ять дій

Вистава йде без антракту

Сезон 2014–2015 рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

5В   а к т о р с ь к о г о   к у р с у     факультету  театрального  мистецтва

Режисер-постановник – викладач О.В. Щурська,

Художник-сценограф – І.В. Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора – народний артист України, професор Б.М. Бенюк

Сценічна мова – заслужений працівник культури Т.М. Рижова,

                          – ст.викладач Т.В. Кобзар

Хореограф – викладач К. В. Іваненко

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

народний  артист  України, професор   Б.М. БЕНЮК

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Чанс Уейти – Любомир Валівоць

Олександра Дель Лаго – Інна Калаба, Єлизавета Неглядюк

Хевенлі – Анастасія Салата, Катерина Гордієнко

Босс Фінлі – Євген Храмцов

Том Молодший – Андрій Любіч

Міс Люсі – Аліна Мандираджи

Тітонька Нані – Тетяна Луценко

Джорж Скутер – Артем Атаманюк

Хотчер – Володимир Захарченко, студент 1-го акторського курсу

Стафф – Богдан Рубан

Клакер – Олександр Микитенко, студент 1-го акторського курсу

Дженні – Таїсія Рибалка

Жителі міста – студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

П  О  Т  В  О  Р  А

Маріус фон Маєнбург                          Переклад О.В. Завальського

Вистава йде без антракту

Cезон 2014 -2015рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

4А   а к т о р с ь к о г о   к у р с у  факультету  театрального  мистецтва

Режисер – заслужений діяч мистецтв України,професор кафедри Ю.П.Висоцький

Художник – О.С.Гавриш

Музичне оформлення – студенти курсу,

                                      – кандидат мистецтвознавства, професор кафедри  Г.М. Фількевич

Викладачі курсу:

Майстерність актора – викладач Є.В. Локтіонов

                                    – асистент-стажист К.А.Шоломицька

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри Ю.П. ВИСОЦЬКИЙ

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Летте, потвора                             – В.Ковальов,

                                                     В.Коршунов

Фанні, його дружина                  – О.Федяніна

Шефлер, начальник Летте         – С.Волосовець,

                                                   Ю.Феліпенко

Карлманн, асистент                   – О.Халавко

Шефлер, хірург                          – Г.Бакланов,

                                                  Р.Макотерський

Фанні, багата стара пані            – К.Вайвала,

                                                   Є.Зайцева

Карлманн, її син                         – В.Оніщенко

В епізодичних ролях – студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

Г Р А Є М О            А Б С У Р Д

Славомір Мрожек «ЗАБАВА»                        Переклад О.В.Завальського

Жан Жене «ПОКОЇВКИ»                         Переклад Ю.Покальчука

Вистава йде без антракту

Cезон 2014 -2015рр.

ДИПЛОМНА  ВИСТАВА

4А   а к т о р с ь к о г о   к у р с у    факультету  театрального  мистецтва

Режисер – викладач Є.В. Локтіонов

Пластичне вирішення – О.П. Сємьошкіна

Музичне оформлення – студенти курсу

Х у д о ж н і й   к е р і в н и к   к у р с у –

заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри Ю.П. ВИСОЦЬКИЙ

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

«ЗАБАВА»

B –                               Ковальов Вадим,

                                     Коршунов Віктор

S –                                Феліпенко Юрій,

                                      Халавко   Остап

N –                                Бакланов  Григорій,

                                      Оніщенко Владислав

В епізодичних ролях – студенти курсу

«ПОКОЇВКИ»

Клер –                          Вайвала Катерина,

                                      Зайцева Єлизовета

Соланж –                      Марченко Катерина,

                                      Сідорченко Ольга

Мадам –                      Федяніна Ольга,

                                     Цимбалару Анастасія,

                                     Яценко Лілія

В епізодичних ролях – студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електро-освітлювального цеху – С.С. Стратонович

Електроосвітлювач – Д.Г. Бичковський

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисери – А.В.Пашкевич, Д.М.Лозін

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

С П А С И Т Е   Н А Ш И   Д У Ш И

(«Четвертый»)

Константин Симонов

Драма

Спектакль идет без антракта

Сезон 2014–2015 гг.

ДИПЛОМНАЯ  РАБОТА

4–Б  русского  актёрского  курса факультета  театрального  искусства

Постановка - народного артиста Украины, 

                    лауреата государственной премии имени Т. Г. Шевченко  профессора Н.Н. Рушковского

                    - заслуженной артистки Украины, доцента  Н.Б. Кудрявцевой

Художник - И.В. Белецкий

Музыкальное оформление - К.В. Тыжновой

П Р Е П О Д А В А Т Е Л И   К У Р С А :

Мастерство актёра

                                  - народный артист Украины, лауреат государственной премии имени Т.Г.Шевченко,

                                    профессор Н.Рушковский

                                  - заслуженная артистка Украины, доцент Н.Кудрявцева

                                  - заслуженный артистУкраины, доцент кафедры И.Славинский

Сценическая речь

                                  - преподаватель

                                    С.Письман

                                 - преподаватель

                                   С.Сипливый

Художественный руководитель курса –

народный артист Украины,лауреат государственной премии

имени Т.Г.Шевченко, профессор  Н.Н. РУШКОВСКИЙ

ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:

Он                              - К. Темляк

Женщина,

 которую он любил  - Д. Якушева

Человек, котрого он

давно не видел          - Р. Бабак,

                                      К. Темляк

Люди, возникающие в его памяти:

Дик                             - В.Коржов

Второй пилот            - Н. Ластовка

Штурман                   - Е. Ковырзанов

Он – сам, такой, каким он бывал

в разные годы своей жизни     - К. Темляк

Женщина, которую он любил - Д. Якушева

Женщина,на которой он женился  – А.Зюркалова,

                                        Т. Лялина

Джек Уиллер              - Я. Сидоренко

Бен Кроу                      - А. Сугак

Чарльз Говард           - К. Стоянчев

Ван деккер                 - Р. Щербак

Бонар                          - О. Коркушко

Гвиччарди                 - С.Мельник

Тедди Франк              - Р. Бабак,

                                       К. Темляк

Человек с автоматом  - Д. Чеботарь

ПОСТАНОВОЧНАЯ ЧАСТЬ:

Главный художник                        -  И.В.Билецкий

Заведующий художественно-

постановочной частью                  -  В.М.Косенко

Начальник

костюмерного цеха                        -  Г.Н.Афанасьева

Начальник электро-

осветительного цеха                      -  С.С.Стратонович

Електроосветитель                        -  Д.Г.Бичковский

Начальник радиоцеха                    -  Ю.А.Савин

Звукорежиссёр                                - А.В.Пашкевич

                                                             Д .М.Лозин

Начальник машинно-

декорационного цеха                     -  В.Д.Попов

Начальник столярного цеха           -  М.Заграничный

Начальник гримерного цеха          -  И.М.Бернацкая

Начальник бутафорско-

реквизиторского цеха                     -   Е. Н.Ширяева

Б Е З Ы М Я Н Н А Я       З В Е З Д А

Себастиан Михай               Перевод М.Степновой

Пъеса в трех действиях

Спектакль идет с одним антрактом

Сезон 2014–2015 гг.

ДИПЛОМНАЯ  РАБОТА

4–Б  русского  актёрского  курса     факультета  театрального  искусства

Режиссер-постановщик                   - преподаватель   С.Н. Беседин

Музыкальное оформление              - К.В.Тыжнова

Сценография                                    - Н.В. Кошман

Пластическое решение                   - С.В. Швыдкый

П Р Е П О Д А В А Т Е Л И   К У Р С А :

Мастерство актёра

                                  - народный артист Украины, лауреат государственной

                                    премии имени Т.Г.Шевченко, профессор Н.Рушковский

                                  - заслуженная артистка Украины, доцент Н.Кудрявцева

                                  - заслуженный артистУкраины, доцент кафедры И.Славинский

Сценическая речь

                                  - преподаватель С.Письман

                                 - преподаватель С.Сипливый

Художественный руководитель курса –

народный артист Украины, лауреат государственной премии

имени Т.Г.Шевченко, профессор Н.Н. РУШКОВСКИЙ

ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:

Учитель                                   -  Константин Темляк

Незнакомка                             -  Анастасия Андриенко

Мадемуазель Куку                -  Александра Сезоненко

Начальник станции,Испас    -  Александр Сугак

Удря, учитель музыки            -  Роман Щербак

Григ                                          -  Ярослав Сидоренко,

                                                      Евгений Ковырзанов

Крестьянин                              -  Николай Ластовка,

                                                     Олег Коркушко

Паску                                        -  Вадим Коржов,

                                                      Евгений Ковырзанов

Замфиреску                              -  Анастасия Зюркалова,

                                                      Надежда Тегипко

Иким                                         -  Константин Стоянчев

Кондуктор                                -  Денис Чеботарь

Мадам Испас                            -  Александра Мартакова

Мадам Атанасиу                      -  Александра Эпштейн

Цветочница                               -  Надежда Тегипко

Портной                                    -   Вадим Коржов,

                                                       Ярослав Сидоренко

ПОСТАНОВОЧНАЯ ЧАСТЬ:

Главный художник                        -  И.В.Билецкий

Заведующий художественно-

постановочной частью                  -  В.М.Косенко

Начальник

костюмерного цеха                        -  Г.Н.Афанасьева

Начальник электро-

осветительного цеха                      -  С.С.Стратонович

Електроосветитель                        -  Д.Г.Бичковский

Начальник радиоцеха                    -  Ю.А.Савин

Звукорежиссёр                                - А.В.Пашкевич

                                                             Д .М.Лозин

Начальник машинно-

декорационного цеха                     -  В.Д.Попов

Начальник столярного цеха           -  М.Заграничный

Начальник гримерного цеха          -  И.М.Бернацкая

Начальник бутафорско-

реквизиторского цеха                     -   Е. Н.Ширяева


 






Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»



© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого