КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
іменi І. К. Карпенка-Карого
Абітурієнту Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти
Навчальний театр


У 1934 році при Університеті (тоді Київський державний театральний інститут) було створено Навчальний театр.

Навчальний театр є основною навчально-виробничою базою практики студентів факультету театрального мистецтва Університету із замкнутим циклом створення дипломних вистав  та умовами максимально наближеними до умов роботи професіонального театру.

Крім того, у зв’язку з відкриттям кафедри «Акторського мистецтва та режисури театру ляльок», у 2012 році була створена сцена для показу вистав даної спеціалізації.

Сьогодні в Навчальному театрі здійснюється показ дипломних вистав випускних акторських та режисерських курсів. В Навчальному репертуарі дипломних вистав акторських курсів твори української, зарубіжної класичної та сучасної драматургії. На сцені Навчального театру майбутні актори та режисери отримують практичні навички для подальшої роботи в професійних театрах. Умови для цього створюють працівники Навчального театру, більшість з яких мають досвід роботи в провідних українських театрах.

Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого у 2007 році засновано Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення» у якому беруть участь мистецькі заклади вищої освіти з різних країн. Під час проведення фестивалю сцена Навчального театру  стає головною площадкою  для показу творчих досягнень  театральних шкіл світу.


Вистави традиційно починаються о 18 годині. Вартість квитка 10 грн.

Адреса театру: 01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 40, тел. 272-10-21

та по вулиці Ярославська 17/22 (лялькові вистави),  тел. 425-12-10

E-mail:  karpenko-kary@ukr.net

Директор-розпорядник – Бондаренко В’ячеслав Олексійович

 


Анонси
Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого